Alies Struijs
Adviseur

Alies
Struijs

Adviseur

Artikelen van Alies

'Ethiek is vooral het goede voor jezelf kiezen en doen'Interview
'Ethiek is vooral het goede voor jezelf kiezen en doen'
22 november 2018

Klaartje Spijkers is senior projectmanager bij Patiëntenfederatie Nederland. De afgelopen jaren leidde ze onder andere een project over ethiek. In de interviewreeks over ethiek in de langdurende zorg vertelt zij haar ervaring.

Nadenken over ethiek verbetert kwaliteit van zorgInterview
Nadenken over ethiek verbetert kwaliteit van zorg
22 november 2018

Het is belangrijk om geregeld ethische kwesties in de zorg bespreken. Maar hoe doe je dat? Expert Alies Struijs geeft advies.

Keuzes uitleggen helpt bij omgaan met ethische dilemma’sInterview
Keuzes uitleggen helpt bij omgaan met ethische dilemma’s
03 oktober 2018

Verpleegkundige Ellis Coombe vertelt over omgaan met ethische dilemma’s. ‘Als ik voorbeelden geef blijkt dat medewerkers de hele dag met moeilijke keuzes te maken hebben.’ Ellis verwacht dat ethische dilemma’s alleen maar meer zullen voorkomen.

Hoe praat je met elkaar over de laatste levensfase?Interview
Hoe praat je met elkaar over de laatste levensfase?
16 juli 2018

Volgens Angela Keijzer-Van Laarhoven is het belangrijk dat we al vroeg weten welke wensen cliënten hebben. Lees het interview.

Wat is goede zorg en waarom?Interview
Wat is goede zorg en waarom?
01 juni 2018

Ethiek gaat over de vraag wat goede zorg is. Wij interviewden geestelijk verzorger Tim van Iersel over ethische vraagstukken uit de praktijk.

Steeds meer ethische vraagstukken in langdurende zorgNieuws
Steeds meer ethische vraagstukken in langdurende zorg
06 april 2018

In een interviewreeks delen professionals hun ervaringen over ethiek. Adviseur ethiek Alies Struijs vertelt wat ethiek volgens haar betekent.

Bekijk meer artikelen

In team Kennispleinen met Alies

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Online specialist Online specialist

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel