Amely van Belzen
Medewerker Projectrouting

Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting

'Zorg verbeteren, processen in goede banen leiden'

Zorg verbeteren, processen in goede banen leiden. Twee doelen waar ik met veel energie en plezier aan bijdraag in mijn functie. Door samen met mijn team collega’s te faciliteren in het verbeteren van de zorg en dit ten eerste correct, maar ook met de nodige flexibiliteit te doen. Betrouwbaar en klantvriendelijk.

En het kan altijd beter! Processen veranderen continu, systemen verbeteren non-stop: er blijven steeds weer zaken die beter kunnen! De machine draaiende houden en ondertussen ook bijstellen. Dit maakt mijn werk én vraagt om teamwork! Zodat we de kwaliteit van uitgaande voorstellen en de afwikkeling daarvan kunnen borgen en de regie stevig in handen kunnen houden. 

Wapenfeiten van Amely van Belzen

  • Opgeleid als bestuurs- en organisatiewetenschapper, recent aangevuld met vakken Zorgmanagement.
  • 7 jaar werkervaring binnen de overheid (rijks- en provincie).
  • Het subsidieproces van de Provincie Utrecht geoptimaliseerd  en geautomatiseerd.
  • Ik sta voor daadkracht, maar niet als kip zonder kop!

In team Secretariaat met Amely

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sprang
Thyrza
Sprang

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sprang@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa van Dijk
Christa
van Dijk

Managementassistente Managementassistente

c.vandijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Evelyn Koopman
Evelyn
Koopman

Managementassistent raad van bestuur Managementassistent raad van bestuur

e.koopman@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Projectassistent backoffice Projectassistent backoffice

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel