Anne van Voorthuizen
Online specialist

Anne
van Voorthuizen

Online specialist

'Met creativiteit zorg ik voor praktische oplossingen waar iedereen blij van wordt'

Ik ben online specialist van Zorg voor Beter, een kennisplein voor professionals in de ouderenzorg. Met het redactieteam maken we kennis toegankelijk voor zorgprofessionals. Zorg voor Beter wordt door zorgmedewerkers goed gewaardeerd (gemiddeld met een 8,5).

Wapenfeiten

  • Ik help inhoudelijke experts bij het toegankelijk maken van kennis (communicatieadvies).
  • Naast goede content zorg ik ook voor de verspreiding (online marketing) op alle mogelijke manieren: e-mailnieuwsbrieven, social media, SEO, en andere vormen van promotie. We gebruiken hiervoor verschillende vormen van content: video, interactie, polls, vraag en antwoord. We zijn er trots op dat Zorg voor Beter ieder jaar weer 30% meer bezoekers trekt.
  • Ik zit ook samen met technici in het ontwikkelteam waarin we nieuwe functionaliteiten ontwikkelen in het CMS. Ik draag hier ideeën voor aan en werk ze uit. Gebruiksvriendelijkheid heb ik hierbij hoog in het vaandel staan. Op basis van bezoekersstatistieken (Google Analytics) werken we aan voortdurende optimalisatie van content. Eerder heb ik de migratie naar een nieuw CMS gecoördineerd.

In team Online met Anne

Merel Hooijmans
Merel
Hooijmans

Online specialist Online specialist

m.hooijmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Margot Bogers
Margot Bogers

Webanalist Webanalist

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior contentspecialist Junior contentspecialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Online specialist Online specialist

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Filar van Gool
Filar
van Gool

Online specialist Online specialist

f.vangool@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Janina Pieterse
Janina Pieterse

Online specialist Online specialist

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel