Belinda Samuels
Senior marketing & communicatieadviseur

Belinda
Samuels

Senior marketing & communicatieadviseur

In team Communicatie & Marketing met Belinda

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit van der Meulen
Marit
van der Meulen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.vandermeulen@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Online specialist Online specialist

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Joyce van Dam
Joyce
van Dam

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

j.vandam@vilans.nl

Bekijk profiel