Caroline Alay-van Rooijen
Projectassistent

Caroline
Alay-van Rooijen

Projectassistent

In team Secretariaat met Caroline

Evelyn Koopman
Evelyn
Koopman

Managementassistent raad van bestuur Managementassistent raad van bestuur

e.koopman@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Amely van Belzen
Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

a.vanbelzen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Projectassistent backoffice Projectassistent backoffice

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa van Dijk
Christa
van Dijk

Managementassistente Managementassistente

c.vandijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sprang
Thyrza
Sprang

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sprang@vilans.nl

Bekijk profiel