Diny Stekelenburg
Onderzoeker

Diny
Stekelenburg

Onderzoeker

‘Een fijne en waardige oude dag voor iedereen’

Mijn passie voor de ouderenzorg ontwikkelde zich toen ik als student in een verpleeghuis kwam te werken. Ik werd gegrepen door het schrijnende van de ziekte van dementie, maar ook door de passie en liefde waarmee de zorgprofessionals te werk gingen. Ik wist gelijk dat dit vakgebied heel speciaal was.

Veel facetten

Het mooie en uitdagende aan de ouderenzorg zit hem er voor mij in de diversiteit aan onderwerpen en thema’s. De ouderenzorg is net zo complex en multidisciplinair als het leven zelf. Daarom is het goed om niet enkel vanuit je eigen bril te kijken, maar perspectieven en expertises te combineren. Die brede blik heb ik ontwikkeld binnen de master ‘Vitality and Ageing’, waar aandacht was voor alle facetten van het ouder worden.

Werk niet voor, maar met oudere

Niemand weet beter wat goed is voor de oudere dan de oudere zelf. Door met de ouderen in gesprek te gaan over hun normen, waarden en behoeftes, kom je het meest dichtbij goede zorg voor iedereen. Daarom vind ik het belangrijk dat de oudere persoon gehoord wordt in de projecten en onderzoeken die ik doe.

Wapenfeiten

  • Opgeleid in het gezondheidsbeleid en de ouderenzorg.
  • Een brede kijk op de ouderenzorg: van de individuele oudere tot aan maatschappij.
  • Geïnteresseerd aan onderwerpen als mantelzorg, zorgtechnologie, dementiezorg, en intimiteit en seksualiteit op latere leeftijd.

In team Onderzoek en validatie met Diny

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Nathalie Stolwijk
Nathalie Stolwijk

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Henk Herman Nap
Henk Herman
Nap

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.nap@vilans.nl

Bekijk profiel

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael
Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

y.reijmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel