Evelyn Koopman
Managementassistent raad van bestuur

Evelyn
Koopman

Managementassistent raad van bestuur

'Mensen zo zelfstandig en onafhankelijk mogelijk laten blijven'

Nederlanders worden steeds ouder. Ik draag op mijn manier mijn steentje bij om ouderen, mensen met een beperking en chronisch zieken de mogelijkheid te bieden oud te worden zoals ik dat later ook graag zou willen: zelfstandig en zo onafhankelijk mogelijk.

Bezig met

Als managementassistent RvB beheer ik de agenda’s van de Raad van Bestuur en de Staf, organiseer ik (organisatiebrede) bijeenkomsten en versla overleggen. Ook de diverse, vaak naast elkaar lopende processen binnen onze organisatie plan ik zoveel mogelijk in. Daarnaast zorg ik er samen met mijn collega’s op het secretariaat voor dat we medewerkers met  hun vragen helpen.

Verdiensten

Op elkaar afgestemde agenda’s en processen zorgen voor optimale resultaten van Vilans. Samen werken we zo aan meer zelfredzaamheid.

In team Secretariaat met Evelyn

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectmedewerker Projectmedewerker

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Projectassistent backoffice Projectassistent backoffice

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa van Dijk
Christa
van Dijk

Managementassistente Managementassistente

c.vandijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sprang
Thyrza
Sprang

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sprang@vilans.nl

Bekijk profiel

Amely van Belzen
Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

a.vanbelzen@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel