Hilda Sanders
Managementassistent

Hilda
Sanders

Managementassistent

'De inhoud van In voor zorg! / Waardigheid en trots geeft mij inspiratie en energie voor mijn rol binnen een cliëntenraad van een verpleeghuis'

Door een proactieve ondersteuning van de thema coördinatoren van Waardigheid en trots draag ik op mijn manier bij aan de ontwikkeling van de langdurige zorg. De zorg en aandacht voor demente ouderen geeft mij energie en inspiratie. Het is jammer dat ik niet eerder in aanraking ben gekomen met deze vorm van zorgverlening, ik had dan zeker een carrière switch gemaakt. De ervaringen opgedaan tijdens een week stage bij een PG woongroep heeft mij enorm geholpen bij de zorg van mijn eigen demente moeder.
Een dergelijke ervaring wens ik iedereen toe die in aanraking komt met een demente moeder, vader, schoonouders of andere familieleden.

Wapenfeiten van Hilda Sanders

Een aantal thema’s binnen Waardigheid en trots heb ik onder de aandacht gebracht van de cliëntenraad en zijn dan ook op agenda’s geplaatst.

In team Waardigheid en trots met Hilda

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Maartje van Trigt
Maartje
van Trigt

Senior HRD adviseur Senior HRD adviseur

m.vantrigt@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Managementassistent Managementassistent

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Communicatiemanager en woordvoerder Communicatiemanager en woordvoerder

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Lottie Pohlmann
Lottie
Pohlmann

Online specialist Online specialist

l.pohlmann@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Hannie Treffers
Hannie
Treffers

Directeur Programmamanagement Directeur Programmamanagement

h.treffers@vilans.nl

Bekijk profiel