Jan Willem Bloemen
Senior communicatieadviseur

Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur

Denk als een wijs man maar communiceer in de taal van gewone mensen (W.B. Yeats)

Verbinden en gemeenschappelijkheid creëren. Dat is voor mij de kern van communicatie.

Ik adviseer daarom graag over hoe Vilans zijn thema’s en producten toegankelijk kan maken, hoe Vilans deze voortdurend onder de aandacht van doelgroepen kan blijven brengen en hoe Vilans mede daardoor een duidelijk profiel kan krijgen.

Mijn ervaring van meer dan vijftien jaar als communicatieadviseur in zorginstellingen komt daarbij zeer van pas.

Wapenfeiten

  • Profileren en positioneren van zorginstellingen
  • Structurering informatievoorziening aan cliënten
  • Goedensnel.nl, reclamecampagne ziekenhuis
  • Coördinatie Week van het Nederlands

In team Communicatie & Marketing met Jan Willem

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel