Jessica Michgelsen
Junior onderzoeker

Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker

'Zorg moet om de wensen van mensen heen georganiseerd worden'

Integrale zorg wordt steeds belangrijker. We worden steeds ouder en het aantal mensen met chronische ziekten stijgt. Hierdoor hebben steeds meer mensen te maken met complexe zorgvragen die verschillende levensdomeinen raken. Een integrale samenwerking zorgt ervoor dat levensdomeinen op elkaar aansluiten en zorgprofessionals persoonsgerichte zorg kunnen bieden. Zorg moet om mensen heen georganiseerd worden. Mensen leven immers niet in afzonderlijke disciplines en domeinen.

Wapenfeiten

  • Ik heb academisch onderzoek gedaan naar dilemma’s en strategieën rondom besluitvorming in integrale zorgnetwerken. 
  • Ik verricht in verschillende projecten actieonderzoek waarin ik samen met zorgprofessionals aan de slag ga met thema’s rond integrale zorg. Het continu reflecteren op en verbeteren van de praktijk staan daarbij centraal.

In team Onderzoek en validatie met Jessica

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Herps
Marjolein
Herps

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.herps@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Henk Herman Nap
Henk Herman
Nap

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.nap@vilans.nl

Bekijk profiel