Karin Manders
Online specialist

Karin
Manders

Online specialist

'Werken met mensen vóór mensen geeft mijn vak extra waarde'

Bezig zijn met online content is snel, visueel, flexibel, technisch, creatief en nog veel meer. Dit maakt mijn vak veelzijdig en dus leuk. En wat mijn werk bij Vilans net dat beetje extra’s geeft, is de maatschappelijke component: zorg voor ouderen.

Wapenfeiten

In team Online met Karin

Janina Pieterse
Janina Pieterse

Online specialist Online specialist

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Margot Bogers
Margot Bogers

Webanalist Webanalist

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Hooijmans
Merel
Hooijmans

Online specialist Online specialist

m.hooijmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Online specialist Online specialist

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Filar van Gool
Filar
van Gool

Online specialist Online specialist

f.vangool@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior contentspecialist Junior contentspecialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel