Karlijn Nanninga
Adviseur

Karlijn
Nanninga

Adviseur

Als adviseur bij Vilans zet ik mij graag in voor het verbeteren van de langdurige zorg. Mantelzorgers zijn een belangrijke spil en onmisbaar in persoonsgerichte zorg. Daarbij is een goed  samenspel tussen cliënt, mantelzorgers en professional essentieel. Met enthousiasme probeer ik hier een bijdrage aan te leveren.  

Wapenfeiten

  • Heeft ervaring op de thema’s informele zorg en jonge mantelzorgers.
  • Werkt als themacoördinator aan het programma ‘In voor Mantelzorg Thuis’ en begeleidt lokale praktijken bij het verbeteren van samenspel tussen informele en formele zorg. 
  • Is adviseur bij het programma ‘Aanpak antibioticaresistente preventie in verpleeghuizen’.

In team Leren en veranderen met Karlijn

Janneke Stegink
Janneke
Stegink

Senior adviseur Senior adviseur

j.stegink@vilans.nl

Bekijk profiel

Yvonne de Jong
Yvonne
de Jong

Senior adviseur Senior adviseur

y.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Jeroen Havers
Jeroen
Havers

Senior adviseur Senior adviseur

j.havers@vilans.nl

Bekijk profiel

Marloes Keulemans
Marloes
Keulemans

Senior adviseur Leren en Ontwikkelen Senior adviseur Leren en Ontwikkelen

m.keulemans@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel

Martijn Simons
Martijn
Simons

Senior adviseur Senior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel

Paula Gerring
Paula
Gerring

Junior adviseur kennispleinen Junior adviseur kennispleinen

p.gerring@vilans.nl

Bekijk profiel

Lotte Bergen
Lotte
Bergen

Junior adviseur Junior adviseur

l.bergen@vilans.nl

Bekijk profiel