Kiyomid van der Veer
Senior adviseur

Kiyomid
van der Veer

Senior adviseur

'Samen werken aan nieuwe vormen van organiseren'

De wereld van de zorg is vaak een ingewikkelde puzzel voor de cliënt. Dit kan beter. Interdisciplinair samenwerken om de wereld voor de cliënt vatbaarder te maken streef ik na in mijn werk. Dit doe ik door de cliënt een stem te geven aan de tafel van onderzoekers, beleidsmakers en zorgaanbieders.

Samen op zoek

Ook op bedrijfsniveau stelt het integrale samenwerken ons nog voor een uitdaging. Ik onderzoek graag samen met organisaties, van vrijwilligersorganisaties in de wijk tot regionale verbanden, naar nieuwe manieren van organiseren en communiceren. Zo werken we met elkaar aan de kwaliteit van integrale samenwerking.

Kennis verspreiden kan efficiënter en leuker

De verzamelde kennis uit onderzoek moet ook weer zijn weg vinden naar andere organisaties. Mijn ambitie is om naast de standaard manieren van kennisdelen te blijven zoeken naar nieuwe manieren om de kennis beter te laten landen, bijvoorbeeld via technologische toepassingen die van (meer)waarde kunnen zijn.

Wapenfeiten

  • Adviseert bij implementatie- en opschalingstrajecten bij de inzet van zorgtechnologie. 
  • Begeleidt teams met het ‘zinvol uitproberen’ van technologieën.
  • Werkt aan verbinding tussen sociaal- en zorgdomein. 
  • Begeleidt gemeenten, zorg- en welzijnsorganisaties bij mantelzorgvraagstukken.
  • Heeft kennis van veranderkunde en implementatie.

In team Leren en veranderen met Kiyomid

Yvonne de Jong
Yvonne
de Jong

Senior adviseur Senior adviseur

y.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Jeroen Havers
Jeroen
Havers

Senior adviseur Senior adviseur

j.havers@vilans.nl

Bekijk profiel

Janneke Stegink
Janneke
Stegink

Senior adviseur Senior adviseur

j.stegink@vilans.nl

Bekijk profiel

Paula Gerring
Paula
Gerring

Junior adviseur kennispleinen Junior adviseur kennispleinen

p.gerring@vilans.nl

Bekijk profiel

Marloes Keulemans
Marloes
Keulemans

Senior adviseur Leren en Ontwikkelen Senior adviseur Leren en Ontwikkelen

m.keulemans@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Lotte Bergen
Lotte
Bergen

Junior adviseur Junior adviseur

l.bergen@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel

Martijn Simons
Martijn
Simons

Senior adviseur Senior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel