Klaaske Lengton
Kennismanager

Klaaske
Lengton

Kennismanager

'Mensen verbinden en kennis dáár brengen waar het nodig is en gebruikt wordt'

Wat ik belangrijk vind is kennis beschikbaar en toegepast maken op de gebruiker van die kennis. Dat het aantrekkelijk is om te lezen, zoals je vaak een magazine leest en er toch iets van op steekt. Dat de kennis je helpt om je werk beter te doen. Mijn wens voor Vilans is om de gevraagde kennis vanuit de praktijk, op allerlei manieren te beantwoorden, door webinars, aantrekkelijk leesbare publicaties en in de praktijk in lerende teams verder te brengen zodat de zorg aan mensen die dat nodig hebben, verbetert. Mijn bijdrage is om dit proces te faciliteren in het begeleiden van webinars, het maken van publicaties en het delen ervan.

Wapenfeiten

  • Webinars georganiseerd en gemodereerd.
  • Fysieke congressen van A tot Z georganiseerd.
  • Kennis gedeeld die door anderen gebruikt kan worden.

In team Kennismanagement met Klaaske

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Senior adviseur Senior adviseur

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Kennismanager Kennismanager

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Erik de Jeu
Erik
de Jeu

Projectleider Projectleider

e.dejeu@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Tessa Dadema
Tessa
Dadema

Senior adviseur kennismanagement Senior adviseur kennismanagement

t.dadema@vilans.nl

Bekijk profiel

Tamara Streng
Tamara
Streng

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

t.streng@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel