Lisa Bal
Online specialist

Lisa
Bal

Online specialist

'Ik ben trots op wat we als (online) team neerzetten'

Bij Vilans mag ik elke dag doen wat ik het liefst doe, met een zinvol doel voor ogen en dat is professionals in de gehandicaptenzorg ondersteunen door inzet van online communicatie. In mijn werk voor Kennisplein Gehandicaptensector vind ik het belangrijk om uit te gaan van wat deze professionals nodig hebben en om me in hen te verplaatsen. Dat doe ik door het raadplegen van cijfers en het analyseren van online gedrag, maar persoonlijke input van hen is daarbij minstens zo belangrijk.

Wapenfeiten van Lisa Bal

  • Ervoor zorgen dat steeds meer begeleiders en andere professionals in de gehandicaptenzorg Kennisplein Gehandicaptensector vinden.
  • Social media uitgebreid en deels opgezet rondom het kennisplein.
  • Inzetten van nieuwe contentvormen binnen Vilans.

In team Kennisinfrastructuur met Lisa

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Willy Calis
Willy
Calis

Senior adviseur Senior adviseur

w.calis@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Siem Valk
Siem
Valk

Online marketeer Online marketeer

s.valk@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Betsy Albers
Betsy
Albers

Teamleider Kennispleinen Teamleider Kennispleinen

b.albers@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior Adviseur Senior Adviseur

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Projectassistent kennis continu Projectassistent kennis continu

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk van Bussel
Dirk
van Bussel

Online specialist Online specialist

d.vanbussel@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen de Roo
Marleen
de Roo

Online specialist Online specialist

m.deroo@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel