Lydia van den Brink
Online specialist

Lydia
van den Brink

Online specialist

Ik krijg energie van het verbinden en in beweging brengen van mensen

In mijn werk zorg ik dat mensen de juist informatie en kennis vinden via online kanalen. Zodat zij hun werk (zorgen voor mensen) beter kunnen doen. Delen = verbinden.

Wapenfeiten

  • Adviseren over en ontwikkelen van relevante content die tot interactie leidt. Dit zorgt voor meer lezers én impact via websites, e-mailnieuwsbrieven en social media.
  • Vernieuwingen in social media & contentstrategie gerealiseerd: heldere contentstrategie met focus op meer interactie met verschillende doelgroepen.
  • 9+ jaar ervaring in online content, social media marketing, tekstschrijven en online strategie.
  • Naast mijn werk hou ik van hardlopen, schrijven en reizen. Deze 3 passies combineer ik op mijn blog Running Through Life, waar ik mijn hardloop- & reisavonturen deel.

In team Online met Lydia

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Anne Vollebregt
Anne
Vollebregt

Online specialist Online specialist

a.vollebregt@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel