Maartje van Trigt
Senior HRD-adviseur

Maartje
van Trigt

Senior HRD-adviseur

'Wat er is, is genoeg...'

Vertrekken vanuit het gegeven dat er al zoveel is, dat er zoveel talenten zijn en de mens in basis graag betekenis vol wil zijn. Het versterken/ontluiken van deze talenten op een praktische manier in het werk en daarmee vanuit waarden resultaat toevoegen… daar word ik blij van!

Mijn visie is dat de kwaliteit en professionaliteit van organisaties wordt bepaald door de kwaliteiten van de mensen die er werken. Voor Vilans zie ik het als een uitdaging om samen met management en professionals deze kwaliteiten te ontdekken, en een omgeving te creëren waarin deze kwaliteiten zo goed mogelijk tot hun recht komen. Ik wens voor Vilans dat we naast samenwerking in en met teams ook steeds meer op management en bestuurlijk niveau gaan werken aan een optimale samenwerking en verbinding van persoonlijke waarden en de waarden van de organisatie. Waarbij de steeds veranderende externe context het uitgangspunt is. Dus van buiten naar binnen met kwalitatief goede zorg voor de cliënt als 'de bedoeling'! Ik wens dat Vilans de werkomgeving steeds meer als effectieve leerplek benut.

Wapenfeiten van Maartje van Trigt

Uitvoering van stimuleringsprogramma's i.o.v. het ministerie van VWS:

  • Waardigheid en trots: ontwikkeling en implementatie van de verbetercyclus.
  • In voor Zorg!:
    • Ondersteuning zorgorganisaties bij toekomstbestendige zorg.
    • Thematranche zelfsturing.
    • Thematranche kleine zorgorganisaties.
    • Het ondersteunen van coaches, projectleiders en organisaties bij verandertrajecten.
  • Vilans: ontwikkeling en procesbegeleiding van het talentenprogramma en de acquisitietraining.
  • Betrokken bij de introductiebijeenkomst voor nieuwe Vilans-medewerkers.

In team Waardigheid en trots met Maartje

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim van Huigenbosch
Kim
van Huigenbosch

Managementassistent Managementassistent

k.vanhuigenbosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Marieke Stork
Marieke
Stork

Netwerkmanager Netwerkmanager

m.stork@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Coördinator backoffice W&T Coördinator backoffice W&T

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Anneke Augustinus
Anneke
Augustinus

Directeur Waardigheid en trots Directeur Waardigheid en trots

a.augustinus@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel