Marcel Klein
Senior communicatiemedewerker

Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker

'Meten is weten, juist bij communicatie'

  • Opleidingen: master Communicatie en organisatie, bachelor Communicatie, mbo Mediavormgever - Grafische Vormgeving.

De juiste kennis op de juiste plek, via het juiste kanaal en op het juiste moment. Dat is waar Vilans naar streeft. Het is ook de essentie van goede communicatie. Samen met mijn collega’s werk ik dagelijks aan deze uitdaging. De maatschappelijke impact van het werk van Vilans is hierbij mijn belangrijkste drijfveer.

Wapenfeiten

  • Ik heb een aantal jaar bureau-ervaring waardoor ik bij veel organisaties binnen heb kunnen kijken.
  • Als PR- & communicatieadviseur heb ik voor diverse techbedrijven gewerkt.
  • Ik ben ooit gestart als grafisch vormgever voor non-profitorganisaties.

In team Communicatie & Marketing met Marcel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel