Marco Barten
Senior medewerker communicatie

Marco
Barten

Senior medewerker communicatie

Mensen die in de langdurende ouderen- en gehandicaptenzorg werken inspireren, kennis aanreiken en tools bieden om de kwaliteit van de zorg en kwaliteit van leven te verbeteren

Ik vind het belangrijk en inspirerend om mij als communicatieadviseur in te zetten voor een maatschappelijke organisatie. De langdurende zorg staat voor grote uitdagingen met een groeiend aantal zorgvragers. Daarnaast is er steeds meer behoefte aan persoonsgerichte zorg. Ik vind het mooi om te zien hoe medewerkers en beleidsmakers zich met hart en ziel inzetten voor de ouderen en mensen met een beperking. Het motiveert mij om kennis, inspiratie en ervaringen te delen en zo op mijn beurt bij te dragen aan de kwaliteit van de zorg, de kwaliteit van leven en niet te vergeten het werkplezier.

Wapenfeiten

Ik heb de twintig jaar voordat ik bij Vilans kwam werken gewerkt voor verschillende maatschappelijke organisaties. Zo werkte ik voor de politie Utrecht als communicatieadviseur en woordvoerder. En later voor Kenniscentrum Sport & Bewegen, waar ik mij als communicatieadviseur richtte op professionals die ouderen, mensen met een beperking en jongeren in een achterstandssituatie stimuleerden om te sporten en bewegen. Met als doel participatie, gezondheid en plezier.

In team Marketing en communicatie met Marco

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Renate Kuijsten
Renate
Kuijsten

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

r.kuijsten@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Vakgroepleider Marketing en Communicatie Vakgroepleider Marketing en Communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel