Marieke Stork
Netwerkmanager

Marieke
Stork

Netwerkmanager

'Samen weten en kunnen we meer'

In de dagelijkse praktijk is vaak weinig tijd om de grote hoeveelheid aan kennis en informatie te ontdekken. Een netwerk is dan een mooi platform om met elkaar kennis en ervaringen uit te wisselen. Wat de een niet weet of kan, dat weet of kan de ander wel: 1 + 1 = 3!  Daarbij vind ik het belangrijk dat bewoners en medewerkers hier in de praktijk de meerwaarde van ervaren.  

Wapenfeiten

  • Samen met medewerkers van verpleeghuizen netwerken gevormd over diverse thema’s zoals werken met zelfsturende teams, de rol van kwaliteitsverpleegkundige, cliëntenraden en persoonsvolgende bekostiging.
  • Sociale wijkteams opgebouwd en ontwikkeld. Ruim drie jaar teamleider geweest van vijf Sociale wijkteams.
  • Ruime ervaring met het samenwerken met bewoners, vrijwilligers en (maatschappelijke) organisaties aan wonen en werken in leefbare wijken. Kent de welzijn- woningcorporatie- en gemeentelijke sector van binnenuit. 

Wilt u samen leren en ontwikkelen? Wij ondersteunen bestaande netwerken en bouwen mee aan nieuwe netwerken in de verpleeghuissector. Neem contact met mij op of kijk op de site van Waardigheid en trots.

In team Waardigheid en trots met Marieke

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Coördinator backoffice W&T Coördinator backoffice W&T

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Hooijmans
Merel
Hooijmans

Communicatieassistent Communicatieassistent

m.hooijmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim van Huigenbosch
Kim
van Huigenbosch

Managementassistent Managementassistent

k.vanhuigenbosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Anneke Augustinus
Anneke
Augustinus

Directeur Waardigheid en trots Directeur Waardigheid en trots

a.augustinus@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel