Mariëtte van der Leij
Adviseur

Mariëtte
van der Leij

Adviseur

In team Persoonsgerichte zorg met Mariëtte

Justine Aeneae Venema
Justine
Aeneae Venema

Administratief medewerker Administratief medewerker

j.aeneaevenema@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephan Hermsen
Stephan
Hermsen

Senior adviseur Senior adviseur

s.hermsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Herps
Marjolein
Herps

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.herps@vilans.nl

Bekijk profiel

Jeroen Havers
Jeroen
Havers

Senior adviseur Senior adviseur

j.havers@vilans.nl

Bekijk profiel

Janneke Haan
Janneke
Haan

Adviseur Innovatie en onderzoek Adviseur Innovatie en onderzoek

j.haan@vilans.nl

Bekijk profiel

Lotte Bergen
Lotte
Bergen

Junior adviseur Junior adviseur

l.bergen@vilans.nl

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Martijn Simons
Martijn
Simons

Senior adviseur Senior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel

Stannie Driessen
Stannie
Driessen

Directeur Advies & Implementatie Directeur Advies & Implementatie

s.driessen@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel