Marko Mravunac
Onderzoeker

Marko
Mravunac

Onderzoeker

Ik geloof dat het gebruik van eHealth en andere technologische middelen een steeds belangrijkere plek zal innemen in de alledaagse zorg

Mijn interesse in de zorgsector ligt in de digitale transitie. Het gebruik van eHealth bij zorgorganisaties zal steeds normaler en alledaagser worden. Er moet alleen nog wel een slag gemaakt worden voordat het volledig geïntegreerd is.

Wapenfeiten

Ik ben werkzaam geweest bij het project i-evAALution, waarbij domotica (Active and Assisted Living) ondersteunt om ouderen langer zelfstandig te laten wonen. Momenteel werk ik bij het project Innovatie Impuls, waar ik me als onderzoeker inzet om organisaties in de gehandicaptenzorg te helpen technologische innovaties te integreren in de dagelijkse zorg.  

In team Onderzoek en validatie met Marko

Yael Reijmer
Yael
Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

y.reijmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke van Hamersveld
Mieke van Hamersveld

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Nathalie Stolwijk
Nathalie Stolwijk

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel