Merel Hooijmans
Communicatieassistent

Merel
Hooijmans

Communicatieassistent

In team Waardigheid en trots met Merel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Marieke Stork
Marieke
Stork

Netwerkmanager Netwerkmanager

m.stork@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim van Huigenbosch
Kim
van Huigenbosch

Managementassistent Managementassistent

k.vanhuigenbosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Anneke Augustinus
Anneke
Augustinus

Directeur Waardigheid en trots Directeur Waardigheid en trots

a.augustinus@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Coördinator backoffice W&T Coördinator backoffice W&T

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel