Mieke Klomp
Projectsecretaresse

Mieke
Klomp

Projectsecretaresse

'Ik sta altijd voor ze klaar!'

Met ons team van 4 secretaresses ondersteunen wij zo’n 60 projectleiders. Mijn motto daarin is:

  • Dienstverlenend
  • Betrokken
  • Probleemoplossend
  • Prettige collegiale sfeer

Vanuit een prettige collegiale sfeer voel ik me betrokken bij de zorg en de dienstverlening die onze projecten verlenen. Op allerlei  manieren ondersteun ik projectleiders. Zoals het mee-organiseren van bijeenkomsten, afspraken inplannen, praktische problemen oplossen.

In team Backoffice met Mieke

Marleen Boersma
Marleen
Boersma

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.boersma@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Cinia Woering
Cinia
Woering

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.woering@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Projectassistent Projectassistent

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sprang
Thyrza
Sprang

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sprang@vilans.nl

Bekijk profiel

Amely van Belzen
Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

a.vanbelzen@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectassistent Projectassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Reinhard
Judith
Reinhard

Projectassistent Projectassistent

j.reinhard@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Smits - Faasen
Sandra
Smits - Faasen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Janmaat
Karin
Janmaat

Coördinator backoffice Coördinator backoffice

k.janmaat@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel