Minke ter Stal
Onderzoeker eHealth

Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth

In team Onderzoek en validatie met Minke

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Herps
Marjolein
Herps

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.herps@vilans.nl

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

Bekijk profiel

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Henk Herman Nap
Henk Herman
Nap

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.nap@vilans.nl

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel