Minke ter Stal
Onderzoeker eHealth

Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth

'Voor een goede implementatie is het belangrijk dat de zorgtechnologie aansluit bij de behoefte en wensen van de eindgebruikers en bewezen effectief is'

EHealth wordt steeds vaker ingezet in de langdurende zorg. Voor een goede implementatie is het belangrijk dat de technologie aansluit bij de behoefte en wensen van de eindgebruikers en bewezen effectief is. Daarom zet ik mij als onderzoeker graag in om zorgtechnologie samen met cliënten, naasten en zorgmedewerkers te evalueren.

Ook worden er steeds meer datagedreven technologieën ingezet, zoals sensoren en zorgrobots. Dit soort ‘slimme’ technologieën kunnen bijvoorbeeld helpen om op basis van data en AI achteruitgang in gezondheid en welzijn te voorspellen en voorkomen. Aan de andere kant moet je bij inzet hiervan waakzaam zijn voor uitdagingen zoals het klakkeloos overnemen van adviezen van de technologie. In mijn werk als onderzoeker houd ik mij daarom ook bezig met de zinvolle en verantwoorde toepassing van data en AI binnen de langdurende zorg.

Wapenfeiten

  • Onderzoeker op het project Datagedreven zorg over de zinvolle en verantwoorde inzet van ‘slimme’ technologie.
  • Betrokken bij verkenning digitale dagbesteding.
  • Onderzoeker in meerdere Europese trajecten (zoals FreeWalker).
  • Ervaring met digitale co-creatie sessies.

In team Onderzoek en validatie met Minke

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Mieke van Hamersveld
Mieke van Hamersveld

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Nathalie Stolwijk
Nathalie Stolwijk

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael
Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

y.reijmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel