Monique de Boer
Online specialist

Monique
de Boer

Online specialist

Kennis delen voor een topervaring in de zorg

Mijn zoon van 10 moest geopereerd worden aan zijn tongriem. Hij zag er tegenop, maar het werd een topervaring. Persoonlijke aandacht, de juiste informatie op het juiste moment en na afloop een ijsje en een knuffeldier om de pijn te verzachten. Als moeder werd ik overal bij betrokken: wilt u mee naar de inslaapruimte? Wilt u de operatiekleding mee naar huis? Leuk voor een spreekbeurt!

Organisatie van verbinders

Net als over voetbal heeft iedereen wel een mening over de zorg. Het gaat lang niet altijd goed. De topervaring is soms ver weg. Maar ik ben ervan overtuigd: door samen te werken, kennis te delen en elkaar te inspireren brengen we de topervaring dichterbij. Vilans is een organisatie van verbinders. Als ik iets geleerd heb bij Vilans, dan is het wel dat samenwerken en kennis delen je verder brengt.

Samen werken aan betere zorg

In ons online team werken we hier elke dag aan. We verspreiden actuele kennis en online leerproducten die zorgverleners ondersteunen bij het verbeteren van de zorg. Met video’s, infographics, e-learnings en praktische tips. We vragen onze bezoekers om hun ervaringen te delen. Bijvoorbeeld over het werken met robots. Samen werken we aan betere zorg!

Wapenfeiten Monique de Boer

  • Kennis en content ontwikkelen over persoonsgerichte zorg
  • Nieuwe vormen van content ontwikkelen: infographics, video’s, quizzen.
  • Optimaliseren van de klantreis door gebruikersonderzoek en analyse van bezoekcijfers
  • Social media kanalen opzetten en community-management

In team Kennispleinen met Monique

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel