Nienke Vos
Onderzoeker eHealth

Nienke
Vos

Onderzoeker eHealth

Iedereen verdient een stem te hebben in zijn eigen leven, ook als je daarvoor een andere manier van communiceren nodig hebt.

Betere zorg bereik je door samen te bedenken, beslissen en doen en daarin van elkaar te leren. Daarom zet ik me graag in op co-creatie projecten waarin o.a. de eindgebruiker betrokken wordt. Daarnaast werk ik vaak volgens een iteratief proces, waarin je veel uitprobeert in kleine stapjes, hierop reflecteert en verbeterd.

Wapenfeiten

  • Digitale co-creatie sessies met mantelzorgers 
  • Co-creatie met mensen met NAH
  • Creatieve werkvormen volgens Design Thinking-methodiek

In team Innoveren en (proces)verbeteren met Nienke

Elize van Wijk
Elize
van Wijk

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

e.vanwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Suijkerbuijk
Sandra
Suijkerbuijk

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.suijkerbuijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Nynke de Jong
Nynke
de Jong

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

n.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Femke de Wit
Femke
de Wit

Senior adviseur Senior adviseur

f.dewit@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager/adviseur Kennismanager/adviseur

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Stefanie Mouwen
Stefanie
Mouwen

Senior adviseur Senior adviseur

s.mouwen@vilans.nl

Bekijk profiel

Frans van Zoest
Frans
van Zoest

Expert innovatie Expert innovatie

f.vanzoest@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Senior adviseur Senior adviseur

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Hanneke Noordam
Hanneke
Noordam

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.noordam@vilans.nl

Bekijk profiel

Xandra van Megen
Xandra
van Megen

Onderzoeker zorgtechnologie en eHealth Onderzoeker zorgtechnologie en eHealth

x.vanmegen@vilans.nl

Bekijk profiel