Noëlle Sant
Senior adviseur

Noëlle
Sant

Senior adviseur

'Samen weten we meer'

Als kennismanager zoek ik altijd naar de verbinding tussen kennis en de praktijk. Bij het ontwikkelen van producten over de opbrengsten binnen Waardigheid en trots, Ruimte voor Verpleeghuizen, is het die verbinding die maakt dat de producten bruikbaar zijn voor het veld.

Vanaf het begin van mijn carrière werk ik al aan projecten en voor organisaties die de zorg voor en/of de kennis over ouderen centraal stellen. De ouderenzorg is een zeer dynamisch werkterrein, waar ik nog lang niet op uitgekeken ben.

Wapenfeiten

Ik werk als kennismanager mee aan de opbrengsten van Waardigheid en trots, Ruimte voor Verpleeghuizen, op de volgende thema’s:

In team Waardigheid en trots met Noëlle

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Coördinator backoffice W&T Coördinator backoffice W&T

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim van Huigenbosch
Kim
van Huigenbosch

Managementassistent Managementassistent

k.vanhuigenbosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Maartje van Trigt
Maartje
van Trigt

Senior HRD-adviseur Senior HRD-adviseur

m.vantrigt@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Anneke Augustinus
Anneke
Augustinus

Directeur Waardigheid en trots Directeur Waardigheid en trots

a.augustinus@vilans.nl

Bekijk profiel

Marieke Stork
Marieke
Stork

Netwerkmanager Netwerkmanager

m.stork@vilans.nl

Bekijk profiel