Nynke de Jong
Junior onderzoeker

Nynke
de Jong

Junior onderzoeker

Zorgen dat zorg beter werkt, is het doel van Vilans. Voor de cliënt maar ook de professionals en informele zorg. Om dit doel te verwezenlijken vind ik het belangrijk dat alle partijen worden meegenomen. Tijdens de HBO-V heb ik ontdekt hoe groot het aandeel van professionals is in de langdurige zorg. Hoe verpleegkundigen het verschil kunnen maken in een middelmatige dag van een cliënt of een mooie dag. Ook heb ik gezien hoe verpleegkundigen zichzelf voorbij lopen en door alle lijstjes en regel dingen, minder plezier hebben in hun werk en vergeten waarvoor ze het eigenlijk doen; de cliënt.

Inzetten voor jonge mantelzorgers

Samen met de professionals, zijn mantelzorgers en vrijwilligers belangrijke groepen die met elkaar de langdurige zorg mogelijk maken. Niet alleen volwassenen springen in om een naaste te ondersteunen, ook kinderen en jong volwassenen krijgen soms te maken met een zorgsituatie thuis. Voor deze jongeren wil ik me graag inzetten. Zowel vanuit mijn eigen ervaringen, als uit de inzichten die ik heb verkregen tijdens mijn afstudeeronderzoek, heb ik ontdekt hoe belangrijk het is dat het bewustzijn wordt vergroot zodat deze jongeren er niet alleen voor komen te staan. Hier ga ik mee aan de slag voor het Europese ME-WE project.
 

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager/adviseur Kennismanager/adviseur

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Hanneke Noordam
Hanneke
Noordam

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.noordam@vilans.nl

Bekijk profiel

Elize van Wijk
Elize
van Wijk

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

e.vanwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Stefanie Mouwen
Stefanie
Mouwen

Senior adviseur Senior adviseur

s.mouwen@vilans.nl

Bekijk profiel

Nienke Vos
Nienke
Vos

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

n.vos@vilans.nl

Bekijk profiel

Frans van Zoest
Frans
van Zoest

Expert innovatie Expert innovatie

f.vanzoest@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Senior adviseur Senior adviseur

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Xandra van Megen
Xandra
van Megen

Onderzoeker zorgtechnologie en eHealth Onderzoeker zorgtechnologie en eHealth

x.vanmegen@vilans.nl

Bekijk profiel