Pauline van Tienhoven
Tekstschrijver

Pauline
van Tienhoven

Tekstschrijver

'Taal is een bron van misverstanden'

Bijna iedereen heeft leren praten en schrijven. Maar hoe breng je over wat je bedoelt? Welke woorden kies je en hoe weet je of je woorden het effect hebben waar je op uit bent?

Bron van misverstanden

Taal kan een bron van misverstanden zijn. Pas met de juiste woorden komt je boodschap aan bij de lezer. Daar gaapt vaak een kloof en in die kloof wil ik de brug zijn. Mijn doel is prettig leesbare teksten schrijven die de inhoud versterken. Die duidelijk zeggen waar het om gaat. Zonder gewichtige termen en met zo min mogelijk jargon.

Schat aan kennis

Als tekstschrijver en redacteur werk ik aan veel verschillende soorten teksten. Van artikelen voor tijdschriften tot weblogs, van white papers tot jaarplannen. Ook de onderwerpen variëren. Dementie, het afbouwen van vrijheidsbeperking, het belang van ketenzorg of omgaan met levensvragen. 2 dingen vallen me daarbij steeds weer op, de enorme bevlogenheid en de schat aan kennis die we hebben bij Vilans. Dat zo goed mogelijk voor het voetlicht brengen, daar wil ik mensen bij helpen.

In team Communicatie & Marketing met Pauline

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel