Renate Plieger
managementassistente

Renate
Plieger

managementassistente

In team Secretariaat met Renate

Christa van Dijk
Christa
van Dijk

Managementassistente Managementassistente

c.vandijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Amely van Belzen
Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

a.vanbelzen@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay-van Rooijen
Caroline
Alay-van Rooijen

Managementassistent Managementassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Ingrid Klabbers
Ingrid
Klabbers

Managementassistent Managementassistent

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Managementassistent Managementassistent

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sprang
Thyrza
Sprang

Managementassistent Managementassistent

t.sprang@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Managementassistent Managementassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Evelyn Koopman
Evelyn
Koopman

Managementassistent raad van bestuur Managementassistent raad van bestuur

e.koopman@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Joke Bosch
Joke
Bosch

Projectassistent backoffice Projectassistent backoffice

j.bosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel