Rinske Boomstra
Senior Adviseur

Rinske
Boomstra

Senior Adviseur

In team Kennisinfrastructuur met Rinske

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Projectassistent kennis continu Projectassistent kennis continu

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Siem Valk
Siem
Valk

Online marketeer Online marketeer

s.valk@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Willy Calis
Willy
Calis

Senior adviseur Senior adviseur

w.calis@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Tamara Streng
Tamara
Streng

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

t.streng@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Johanneke van der Bijl
Johanneke
van der Bijl

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

j.vanderbijl@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk van Bussel
Dirk
van Bussel

Online specialist Online specialist

d.vanbussel@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Betsy Albers
Betsy
Albers

Teamleider Kennispleinen Teamleider Kennispleinen

b.albers@vilans.nl

Bekijk profiel