Rinske Boomstra
Senior medewerker

Rinske
Boomstra

Senior medewerker

Artikelen van Rinske

Minister Hugo de Jonge spreekt over einde van het levenNieuws
Minister Hugo de Jonge spreekt over einde van het leven
20 augustus 2018

Minister Hugo de Jonge van VWS sprak 16 augustus met de coalitie ‘Van Betekenis tot het Einde’. ‘Het is nooit te vroeg om over de laatste levensfase te praten’.

Muziekkussen voor ouderen met dementie erkend als goed onderbouwde interventieNieuws
Muziekkussen voor ouderen met dementie erkend als goed onderbouwde interventie
06 november 2017

Voor ouderen met dementie is muziek voor het slapen gaan rustgevend. Herkenbare muziek geeft ze een veilig gevoel en vermindert nachtelijke onrust.

Contact met mensen met dementie door theater erkend als goed onderbouwde interventieNieuws
Contact met mensen met dementie door theater erkend als goed onderbouwde interventie
18 oktober 2017

De Veder Methode is erkend als goed onderbouwde interventie. De methode onderbreekt tijdelijk eventueel apathisch en sociaal geïsoleerd gedrag bij dementie.

Foutloos leren bij dementie erkend als effectief volgens eerste aanwijzingenNieuws
Foutloos leren bij dementie erkend als effectief volgens eerste aanwijzingen
12 juni 2017

Door het voorkomen van fouten tijdens de aanleerfase zal enkel de goede respons worden opgeslagen en dus onthouden.

Laatste levensfase: nooit te vroeg om erover te pratenNieuws
Laatste levensfase: nooit te vroeg om erover te praten
22 mei 2017

Alle organisaties binnen het samenwerkingsverband werken vanuit de overtuiging dat de laatste levensfase een zichtbaar onderdeel van het leven moet zijn.

Hulp bij zelfdoding is vooral een discussie over autonomieInterview
Hulp bij zelfdoding is vooral een discussie over autonomie
22 maart 2017

Paul Schnabel sprak bij Vilans over hulp bij zelfdoding en voltooid leven. Meer aandacht en ruimte voor zingeving zou de zorg voor mensen beter kunnen maken.

5 fabels en feiten rondom levensvragen van ouderen Tips
5 fabels en feiten rondom levensvragen van ouderen
27 februari 2017

Rinske Boomstra brengt in kaart wat de fabels en feiten zijn en geeft tips hoe u hier als zorgprofessional mee om kunt gaan

Kwaliteitsstandaard omgaan met levensvragen van ouderen Nieuws
Kwaliteitsstandaard omgaan met levensvragen van ouderen
18 juni 2015

De Kwaliteitsstandaard Levensvragen geeft weer hoe de ouderenzorg goed omgaat met levensvragen van cliënten.

Bekijk meer artikelen

In team Kennispleinen met Rinske

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversie specialist Online marketeer/conversie specialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel