Saskia ter Kuile
Vakgroepleider Marketing en Communicatie

Saskia
ter Kuile

Vakgroepleider Marketing en Communicatie

'In mijn werk wil ik van waarde zijn door mensen te verbinden met communicatie. De essentie van communicatie is voor mij het samen bouwen aan beelden en doelen. Als mensen elkaars perspectief begrijpen en doelen delen is vrijwel iedere verandering haalbaar. En verandering is noodzakelijk om langdurende zorg nu en in de toekomst een positieve ervaring te laten zijn voor cliënten, naasten en zorgprofessionals.'

Ik ben vanaf 2009 verbonden aan Vilans waar ik begonnen ben met het ontwerp en de uitvoering van kennisverspreiding en communicatie van grote vernieuwingsprogramma’s zoals In voor zorg! en Waardigheid en trots. De ervaringen die ik daar heb opgedaan, zet ik nu in voor Vilans en alle programma’s waar we verantwoordelijkheid voor dragen. Sinds begin 2020 ben ik vakgroepsleider van het team Marketing en communicatie en draag ik met collega communicatieprofessionals bij aan de missie van Vilans: met kennis zorgen dat zorg beter werkt.

Wapenfeiten

  • Brede kennis en ervaring met programmatische en corporate communicatievraagstukken. 
  • Adviseur op bestuurlijk niveau voor issues, relaties met stakeholders en positionering. 
  • Vakgroepleider van het team Marketing en Communicatie van Vilans. 
  • Naast Vilans politiek actief als fractievoorzitter van D66 Weesp. 
  • Gedreven door de C van compassie, communicatie en creativiteit.

In team Marketing en communicatie met Saskia

Saskia Baardman
Saskia Baardman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior marketing- en communicatieadviseur Senior marketing- en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Renate Kuijsten
Renate
Kuijsten

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

r.kuijsten@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel