Seline Noteboom
Artdirector

Seline
Noteboom

Artdirector

'Soms is de kennis in het hart belangrijker dan in het hoofd'

In mijn werk ben ik vooral bezig met het ontwikkelen, bedenken en visueel vormgeven van kennis. 'Kennis verpakken', in een mooie term. In mijn werk vertaal ik de wensen van mijn opdrachtgever binnen (of buiten) Vilans naar een campagne of middel. Daarbij is het meest belangrijke dat het middel verandering teweegbrengt of mensen aanzet tot actie. Het moet gaan prikkelen.

Ik werk op verschillende thema’s binnen Vilans. Dat betekent ook dat ik in veel teams ingezet word. Samen met de eindgebruiker, opdrachtgever en mogelijk andere specialisten werken we aan een zo goed en bruikbaar mogelijk middel.

Wapenfeiten

  • Achtergrond in Communicatie en Multimedia Design
  • Gestart als UX designer 
  • Ingezet op diverse thema’s binnen Vilans

In team Communicatie & Marketing met Seline

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel