Siem Valk
Online marketeer

Siem
Valk

Online marketeer

‘De zorgsector moet meegaan met online ontwikkelingen

De wereld van online marketing verandert continu en ook de zorgsector moet hier steeds meer in meebewegen. In mijn functie als content marketeer draag ik er aan bij dat de websites van Vilans meegaan met de nieuwste online ontwikkelingen en dat de content zo goed mogelijk te vinden is. Een goede online aanwezigheid wordt steeds belangrijker voor het verspreiden van kennis en dit geldt ook voor Vilans.

Alles is meetbaar

Een leuk aspect van online marketing is dat alles meetbaar is. Van al de acties die ik doe, kan ik het effect op korte termijn meten. Het gedrag van onze websitebezoekers is goed te monitoren en door optimalisatie weten we als Vilans zijnde, de juiste mensen steeds beter te bereiken. Het feit dat ik dit doe voor een organisatie die de langdurende zorg wil verbeteren, maakt mijn werk extra waardevol en geeft me veel voldoening.

Wapenfeiten van Siem Valk

  • Dagelijks bezig met het optimaliseren van Vilans.nl en de online aanwezigheid van Vilans
  • Hield zich bij verschillende commerciële organisaties bezig met SEO, SEA en content marketing
  • Beschikt over een Google Analytics-certificaat
  • Was voorheen communicatieadviseur bij een ouderenzorginstelling

In team Kennisinfrastructuur met Siem

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior Adviseur Senior Adviseur

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Projectassistent kennis continu Projectassistent kennis continu

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk van Bussel
Dirk
van Bussel

Online specialist Online specialist

d.vanbussel@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Willy Calis
Willy
Calis

Senior adviseur Senior adviseur

w.calis@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Betsy Albers
Betsy
Albers

Teamleider Kennispleinen Teamleider Kennispleinen

b.albers@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen de Roo
Marleen
de Roo

Online specialist Online specialist

m.deroo@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Siem Valk
Siem
Valk

Online marketeer Online marketeer

s.valk@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel