Tessa Dadema
Adviseur

Tessa
Dadema

Adviseur

Artikelen van Tessa

Leertechnologie - Van werkplek naar leerplekPublicatie
Leertechnologie - Van werkplek naar leerplek
04 februari 2019

Organisaties gebruiken veel technologie om het leren en ontwikkelen te ondersteunen, blijkt uit recent onderzoek van Vilans. Met name e-learning, intranet en internet zijn populaire manieren. Nieuwere technologieën zoals augmented en virtual reality worden daarentegen nog weinig toegepast. De invloed van technologie op het werkplekleren wordt als zeer positief ervaren; er is dan ook behoefte aan zorgorganisaties die ‘leren door technologie’ stimuleren.

Wijkleercentrum nieuwe vorm van kennisdeling in onderwijsNieuws
Wijkleercentrum nieuwe vorm van kennisdeling in onderwijs
07 november 2018

Het Wijkleercentrum is een centrum van waaruit studenten onderwijs volgen, kennis maken met het beroep en stagelopen.

Tips en uitdagingen om kennisdeling te verbeterenTips
Tips en uitdagingen om kennisdeling te verbeteren
23 oktober 2018

Wat is de visie van zorgorganisatie Philadelphia op leren en ontwikkelen? Wij vroegen het aan Ellen Hasselerharm en Annemarie van Bemmel van het Philadelphia Leerhuis.

AR-bril instrueert bij uitvoeren zorghandelingenNieuws
AR-bril instrueert bij uitvoeren zorghandelingen
01 juli 2018

Studenten en zorgmedewerkers testten een half jaar lang met Augmented Reality (AR). Ze kregen tijdens het werk instructies op basis van Vilans KICK-protocollen. Het zorgt voor betere feedback en een positieve leerervaring.

Leren van herkenbare dilemma’s op de werkvloerNieuws
Leren van herkenbare dilemma’s op de werkvloer
29 juni 2018

Leren op de werkplek met innovatieve leeroplossingen, daarin voorziet ons team Vernieuwend leren. ‘Onze leerinterventies nodigen uit om te experimenteren, samen met het team, op de werkvloer.’

Gratis e-learning MondzorgNieuws
Gratis e-learning Mondzorg
04 april 2016

Doe de gratis e-learning Mondzorg en leer hoe u mondproblemen voorkomt, signaleert en behandelt. Inclusief praktische informatie.

Bekijk meer artikelen

In team Kennispleinen met Tessa

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Paula Gerring
Paula
Gerring

Junior adviseur kennispleinen Junior adviseur kennispleinen

p.gerring@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel