Thyrza Sprang
Managementassistent

Thyrza
Sprang

Managementassistent

'Vivat, crescat, floreat'

Binnen Vilans heb ik met name een ondersteunende rol. Het is voor mij dan ook een uitdaging om de organisatie zodanig te ondersteunen dat andere mensen in hun kracht komen. In mijn werkzaamheden probeer ik kritisch te kijken naar de processen en daar waar mogelijk deze te verbeteren om zo tot een efficiëntere manier van werken te komen. Mijn motto; haal eruit wat erin zit!

In team Secretariaat met Thyrza

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Amely van Belzen
Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

a.vanbelzen@vilans.nl

Bekijk profiel

Evelyn Koopman
Evelyn
Koopman

Managementassistent raad van bestuur Managementassistent raad van bestuur

e.koopman@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Joke Bosch
Joke
Bosch

Projectassistent backoffice Projectassistent backoffice

j.bosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Managementassistent Managementassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Managementassistent Managementassistent

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Ingrid Klabbers
Ingrid
Klabbers

Managementassistent Managementassistent

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Renate Plieger
Renate
Plieger

managementassistente managementassistente

r.plieger@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay-van Rooijen
Caroline
Alay-van Rooijen

Managementassistent Managementassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa van Dijk
Christa
van Dijk

Managementassistente Managementassistente

c.vandijk@vilans.nl

Bekijk profiel