Thyrza Sprang
Medewerker projectrouting

Thyrza
Sprang

Medewerker projectrouting

'Vivat, crescat, floreat'

Binnen Vilans heb ik met name een ondersteunende rol. Het is voor mij dan ook een uitdaging om de organisatie zodanig te ondersteunen dat andere mensen in hun kracht komen. In mijn werkzaamheden probeer ik kritisch te kijken naar de processen en daar waar mogelijk deze te verbeteren om zo tot een efficiëntere manier van werken te komen. Mijn motto; haal eruit wat erin zit!

In team Secretariaat met Thyrza

Christa van Dijk
Christa
van Dijk

Managementassistente Managementassistente

c.vandijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Evelyn Koopman
Evelyn
Koopman

Managementassistent raad van bestuur Managementassistent raad van bestuur

e.koopman@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Projectassistent backoffice Projectassistent backoffice

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectmedewerker Projectmedewerker

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel

Amely van Belzen
Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

a.vanbelzen@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel