Wendy van Lier
Adviseur

Wendy
van Lier

Adviseur

'Zorgen doe je samen!'

We vragen van burgers een grotere mate van samenredzaamheid. Mensen zijn verantwoordelijk voor de zorg voor elkaar. Professionele zorg is hierop aanvullend. Hoe kan de professionele zorg het informele netwerk versterken en ondersteunen? Een goed samenspel tussen formele en informele zorg is hiervoor de basis. Een evenwaardige samenwerking, heldere communicatie, met respect voor elkaars kennis, kunde en mogelijkheden. Ik geloof dat de zorg zo meer wordt dan de som der delen.

Samenspel

Het zorgen voor elkaar heeft mij altijd geïntrigeerd en geïnspireerd. Ik wil graag  een bijdrage leveren aan het versterken van een goed en gelijkwaardig samenspel tussen informele en formele zorgverleners.
Waarbij recht wordt gedaan aan ieders mogelijkheden en kwaliteiten.

Zorgen voor elkaar

Mijn grootouders zorgden voor ons, en wij later voor hen. Toen zij zelf meer hulp nodig hadden droegen buren, dorpsgenoten en professionals ieder hun steentje bij. Door een goede afstemming en ieders kwaliteiten konden mijn grootouders nog lange tijd plezierig thuis wonen. Te midden van hun dierbaren.

Wapenfeiten van Wendy van Lier

  • Adviseert en ondersteunt intramurale en thuiszorgorganisaties bij de versterking van het samenspel met informele zorgverleners
  • Mede-auteur van de toolkit Mantelzorg in de huisartspraktijk
  • Ontwikkelt instrumenten en (les)materialen voor de toerusting van professionals in het samenspel met mantelzorgers en vrijwilligers

In team De nieuwe zorgprofessional met Wendy

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel

Martijn Simons
Martijn
Simons

Junior adviseur Junior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel

Will Schutte
Will
Schutte

Senior adviseur Senior adviseur

w.schutte@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Verschoor
Kim
Verschoor

Conceptontwikkelaar online leerinterventies Conceptontwikkelaar online leerinterventies

k.verschoor@vilans.nl

Bekijk profiel

Monica Riewald
Monica
Riewald

Senior adviseur Senior adviseur

m.riewald@vilans.nl

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior adviseur Senior adviseur

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Yvonne de Jong
Yvonne
de Jong

Senior adviseur Senior adviseur

y.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel