Wil Holten
Managementassistent

Wil
Holten

Managementassistent

'Aandacht voor zingeving hoort bij het werk van professionals'

Ik vind het belangrijk dat kwetsbare mensen de ondersteuning krijgen die ze nodig hebben. Zo kunnen ze zoveel mogelijk kwaliteit van leven ervaren. En ik wil graag dat iedereen die ondersteuning nodig heeft, dat ook krijgt. Daarvoor moeten professionals zo worden toegerust dat ze hun werk goed kunnen doen. Mét aandacht voor zingeving.

Mantelzorger

De drang om me in te zetten voor kwetsbare mensen heb ik altijd al gehad. Samen met mijn twee zussen en mijn broer heb ik 4 jaar lang intensieve mantelzorg gegeven aan onze ouders. Eerst alleen wij vieren, later waren daar ook zorgprofessionals bij betrokken. De communicatie en samenwerking tussen hen en ons verliepen heel fijn. Erg belangrijk voor ons kinderen om het vol te kunnen houden. En belangrijk voor mijn ouders om zo lang mogelijk te kunnen genieten van het leven.

Kwaliteit up-to-date houden

Ook in mijn werk heb ik me altijd ingezet voor mensen met beperkingen of problemen. Zo heb ik gewerkt bij de Vereniging van Vaatpatiënten, bij de Vrouwenopvang en als groepsleidster voor kinderen met een beperking. Met heel veel plezier werk ik nu bij Vilans. Hier kan ik een zinvolle bijdrage leveren aan het up-to-date houden van de kwaliteit van de langdurige zorg.

Wapenfeiten van Wil Holten

  • Verbindende rol bij Innovatie & Onderzoek van Vilans als ondersteuner van de programmaleider
  • Was bestuurslid van een landelijke patiëntenvereniging

In team Backoffice met Wil

Marleen Boersma
Marleen
Boersma

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.boersma@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Smits
Sandra
Smits

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

s.smits@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Janmaat
Karin
Janmaat

Coördinator backoffice Coördinator backoffice

k.janmaat@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Knuijsting
Marjolein
Knuijsting

Managementassistent Managementassistent

m.knuijsting@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Reinhard
Judith
Reinhard

Projectassistent Projectassistent

j.reinhard@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa de Jong
Christa
de Jong

Projectassistent Projectassistent

c.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Managementassistent Managementassistent

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Projectassistent Projectassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectassistent Projectassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sterkenburg
Thyrza
Sterkenburg

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sterkenburg@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Projectcoördinator Projectcoördinator

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Projectassistent Projectassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Klomp
Mieke
Klomp

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.klomp@vilans.nl

Bekijk profiel