Naar hoofdinhoud Naar footer

Inspiratiesessie inzichten actieonderzoek ontregelen

Minder regeldruk in je organisatie: hoe krijg je dat nu echt voor elkaar? Leer van de geleerde lessen uit de actieonderzoeken.

Praktische informatie

Type bijeenkomst

Inspiratiebijeenkomst

Datum & tijd

Dinsdag 28 oktober | 15.00 - 16.30 uur

Locatie

Online, via Microsoft Teams

Kosten

Gratis toegang

Accreditatie

Voor deze bijeenkomst is geen accreditatie aangevraagd.

Aanmelden

Deze sessie is voor iedereen die met ontregelen bezig is of gaat. Denk aan beleid-, kwaliteit- en stafmedewerkers en zorgprofessionals.

Vilans heeft ruim 1,5 jaar actieonderzoek gedaan binnen zorgorganisaties in de VVT en de gehandicaptensector, samen met actieve ontregelaars binnen die organisaties. Actieonderzoek betekent dat je door aan de slag te gaan met ontregelen, tegelijk onderzoekt wat wel en niet werkt. Het onderzoek laat zien dat er verschillende thema’s zijn waar je op kunt letten bij het ontregelen: Hoe staat mijn management tegenover het ontregelproces? Hoe gemotiveerd zijn de medewerkers? Hebben de ontregelaars de juiste skills?

Tijdens de online inspiratiesessie delen actieonderzoekers Yvon de Reuver en Sander Merkus (Vilans) de inzichten van het onderzoek, samen met een van de zorgprofessionals die als actieonderzoeker heeft meegedaan. Bij elk kernthema waar je op kunt letten bij ontregelen worden tips gegeven en valkuilen benoemd.

Je verlaat de sessie vol praktische tips, concrete voorbeelden en inspiratie om direct mee aan de slag te gaan. Meld je aan en laat je inspireren!

Heb je interesse om deze inspiratiesessie bij te wonen? Meld je aan via ons evenementenportal.

Deel deze pagina via: