Honingraatmodel - Ontwikkeling en implementatie van technologie
Honingraatmodel - Ontwikkeling en implementatie van technologie
Samenvatting
De inzet van technologische producten en diensten neemt alsmaar toe. Zonder deze te verankeren in een gedegen werkwijze en visie op zorg kan dit resulteren in falende implementaties en zelfs leiden tot onveilige situaties en schijnoplossingen.
De inzet van technologische producten en diensten neemt alsmaar toe. Zonder deze te verankeren in een gedegen werkwijze en visie op zorg kan dit resulteren in falende implementaties en zelfs leiden tot onveilige situaties en schijnoplossingen. Het is van belang stil te staan bij het doel van de technologie en de visie van de organisatie.
Om deze gedachte toe te passen in de praktijk gebruiken we een model: het zogeheten ‘Honingraatmodel’. In deze publicatie wordt het model en de toepassing ervan toegelicht zodat u zelf aan de slag kunt met technologie in uw organisatie.
Programma's / projecten
Zinvol Uitproberen van technologie
Auteur
Sandra Suijkerbuijk, Henk Herman Nap, Lotte Cornelisse
Downloads