Bellis van den Berg
Senior adviseur meten en monitoren

Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren

Tellen en vertellen. Zonder goede informatie is het verbeteren van de zorg een lastige opgave.

Bij meten en monitoren heeft men in de zorg over het algemeen geen positieve associaties. Het wordt geassocieerd met afvinklijstjes, extra werk en verantwoording. Toch loont het de moeite om ingezette veranderingen te monitoren of om feedback te vragen op de zorg die wordt geboden. Het is daarbij vooral belangrijk om de informatie samen met medewerkers en bewoners te bespreken en te verdiepen. Meten alleen is dus niet voldoende. Ga de dialoog aan: wat meten we en wat zegt deze informatie ons? Meten en monitoren is zo een uitgelezen kans om te reflecteren, om vooruit te kijken, én om medewerkers eigenaar te maken van beoogde veranderingen.

Drijfveer

Het is mijn ambitie om de zorg te professionaliseren en te verbeteren. Het verbaast mij dat er zo weinig gebruik wordt gemaakt van informatie die beschikbaar en bruikbaar is om te kunnen reflecteren en leren. Ik vind het mooi als medewerkers het nut van monitoring gaan inzien en de informatie kunnen gebruiken bij de uitdagingen waar zij voor staan. 

Wapenfeiten van Bellis van den Berg

  • Doet al meer dan 10 jaar onderzoek in de zorg.
  • Adviseert zorg- en welzijnsorganisaties bij het monitoring van veranderingen en het zichtbaar maken van effecten.
  • Ontwikkelde een app waarmee zorgmedewerkers de kwaliteit van zorg en leven kunnen meten en verbeteren.

In team Waardigheid en trots met Bellis

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Lottie Pohlmann
Lottie
Pohlmann

Online specialist Online specialist

l.pohlmann@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Maartje van Trigt
Maartje
van Trigt

Senior HRD adviseur Senior HRD adviseur

m.vantrigt@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Joke Bosch
Joke
Bosch

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

j.bosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Marianne Lensink
Marianne
Lensink

Directeur Waardigheid en trots Directeur Waardigheid en trots

m.lensink@vilans.nl

Bekijk profiel

Hannie Treffers
Hannie
Treffers

Directeur Programmamanagement Directeur Programmamanagement

h.treffers@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Managementassistent Managementassistent

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Communicatiemanager en woordvoerder Communicatiemanager en woordvoerder

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel