Cinia Woering
Projectsecretaresse

Cinia
Woering

Projectsecretaresse

'Een warm welkom voor iedereen'

In mijn functie ben ik het visitekaartje van Vilans en vind ik het belangrijk om een ieder zowel telefonisch als
persoonlijk het gevoel te geven welkom te zijn. Dit geldt voor zowel gasten als collega’s.

Servicegericht, klantvriendelijk en flexibel zijn paar van mijn kwaliteiten en daarnaast doet een glimlach ook wonderen. Tevens heb ik nog de nodige administratieve taken te doen, waardoor ik mijn werktijd met heel veel plezier door kom.

In team Backoffice met Cinia

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectassistent Projectassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sprang
Thyrza
Sprang

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sprang@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Reinhard
Judith
Reinhard

Projectassistent Projectassistent

j.reinhard@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Smits - Faasen
Sandra
Smits - Faasen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Projectassistent Projectassistent

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Amely van Belzen
Amely
van Belzen

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

a.vanbelzen@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Janmaat
Karin
Janmaat

Coördinator backoffice Coördinator backoffice

k.janmaat@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen Boersma
Marleen
Boersma

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.boersma@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Klomp
Mieke
Klomp

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.klomp@vilans.nl

Bekijk profiel