Inge Klabbers
Managementassistent

Inge
Klabbers

Managementassistent

'Open, spontaan, optimistisch en vriendelijk (ont)zorg ik graag'

In het team van 5 managementassistentes werk ik voor twee clusterdirecteuren. Het geeft mij voldoening dat ik binnen mijn vakgebied mijn steentje kan bijdragen aan de juiste kennis op de juiste plek voor Vilans, de landelijke kennisorganisatie voor langdurende zorg.

NAH - Niet Aangeboren Hersenletsel

Mijn man heeft sinds 2012 NAH als gevolg van een herseninfarct. Sinds ik bij Vilans werk ben ik mij meer bewust van de impact hiervan op mij en mijn 2 kinderen. Dit omdat ik via Vilans bij een ervaringsdeskundigen-bijeenkomst voor NAH ben geweest. Daarnaast is het fijn dat ik bij verschillende collega’s met kennis van NAH kan aankloppen om informatie in te winnen over deze aandoening. Kennis is hier in grote mate aanwezig zowel voor de ouderenzorg als voor de gehandicaptensector.

Wapenfeiten

  • Ik ben 2 jaar werkzaam geweest als projectassistent voor het Kennisplein Gehandicaptensector. In deze rol heb veel mooie bijeenkomsten mogen organiseren met een team super enthousiaste Vilans-collega’s.
  • Ik heb mee mogen doen aan een ‘Dialoogtafel privé’ - Maatschappelijke participatie met NAH. Aan deze tafel werd mij gevraagd hoe het is om te leven met een partner met NAH.

In team Backoffice met Inge

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Projectassistent Projectassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Projectcoördinator Projectcoördinator

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sterkenburg
Thyrza
Sterkenburg

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sterkenburg@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Projectassistent Projectassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Knuijsting
Marjolein
Knuijsting

Managementassistent Managementassistent

m.knuijsting@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Janmaat
Karin
Janmaat

Coördinator backoffice Coördinator backoffice

k.janmaat@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Smits
Sandra
Smits

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

s.smits@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa de Jong
Christa
de Jong

Projectassistent Projectassistent

c.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Klomp
Mieke
Klomp

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.klomp@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectassistent Projectassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen Boersma
Marleen
Boersma

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.boersma@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Reinhard
Judith
Reinhard

Projectassistent Projectassistent

j.reinhard@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel