Janneke Stegink
Senior adviseur

Janneke
Stegink

Senior adviseur

'Kwaliteit ontstaat vanuit ontspanning'

Meer dan 15 jaar ben ik bezig met kwaliteit in de zorg. Ik heb mij bekwaamd in enerzijds de meetbare kant, het systeem en anderzijds de merkbare kant, de ervaring. Beide zijn relevant en een bron voor verdere ontwikkeling. Hierbij gebruik ik mijn achtergrond als hulpverlener, kwaliteitsfunctionaris, programmamanager en yogadocent.

Wapenfeiten

  • Coördinator in de startfase en medeontwikkelaar van de aanpak Dit vind ik ervan! om clientervaringen te onderzoeken die gebruikt wordt met de meeste cliënten in de gehandicaptenzorg.

In team Leren en veranderen met Janneke

Paula Gerring
Paula
Gerring

Junior adviseur kennispleinen Junior adviseur kennispleinen

p.gerring@vilans.nl

Bekijk profiel

Jeroen Havers
Jeroen
Havers

Senior adviseur Senior adviseur

j.havers@vilans.nl

Bekijk profiel

Martijn Simons
Martijn
Simons

Senior adviseur Senior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel

Yvonne de Jong
Yvonne
de Jong

Senior adviseur Senior adviseur

y.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Marloes Keulemans
Marloes
Keulemans

Senior adviseur Leren en Ontwikkelen Senior adviseur Leren en Ontwikkelen

m.keulemans@vilans.nl

Bekijk profiel

Lotte Bergen
Lotte
Bergen

Junior adviseur Junior adviseur

l.bergen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel