Jeroen Havers
Senior adviseur

Jeroen
Havers

Senior adviseur

'Gras groeit niet harder door er aan te trekken'

Als gezondheidswetenschapper heb ik me altijd hardgemaakt voor een gezondheidszorg die echt meerwaarde biedt. Het bieden van zorg- en ondersteuning die waarde toevoegt voor de client. Mijn ambitie ligt vooral op het realiseren van persoonsgerichte en veilige zorg in de praktijk. Dat doe ik graag als adviseur of coach bij implementatie projecten. Bij het daadwerkelijk voor elkaar krijgen van deze ambitie is het ook nodig dat een zorgorganisatie bewust leert en een passende route voor verandering vindt. Samen die route vinden, daar krijg ik energie van.

En als vakgroepleider van de vakgroep ‘Leren en veranderen’ kijken we, samen met het zorgveld, hoe we dat steeds weer een beetje beter voor elkaar kunnen krijgen. Mijn drive is dat de kennis die dat oplevert ook weer terug te geven aan het veld op een toegankelijke manier. Dan is de cirkel rond.

Wapenfeiten

Diverse advies- en projectleidersrollen in programma’s ter verbetering van langdurende zorg, zoals:

  • Waardigheid en trots op locatie
  • Programma Antibioticaresistentie 
  • Laaggeletterdheid is van gewicht
  • Werkplaats zelfmanagement
  • Landelijk Actieprogramma Zelfmanagement
  • Actieprogramma Op Eigen Benen Vooruit

In team Leren en veranderen met Jeroen

Martijn Simons
Martijn
Simons

Senior adviseur Senior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel

Marloes Keulemans
Marloes
Keulemans

Senior adviseur Leren en Ontwikkelen Senior adviseur Leren en Ontwikkelen

m.keulemans@vilans.nl

Bekijk profiel

Yvonne de Jong
Yvonne
de Jong

Senior adviseur Senior adviseur

y.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Paula Gerring
Paula
Gerring

Junior adviseur kennispleinen Junior adviseur kennispleinen

p.gerring@vilans.nl

Bekijk profiel

Lotte Bergen
Lotte
Bergen

Junior adviseur Junior adviseur

l.bergen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Janneke Stegink
Janneke
Stegink

Senior adviseur Senior adviseur

j.stegink@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel