Karlijn Kwint
Senior adviseur kennispleinen

Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen

In team Kennispleinen met Karlijn

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Online specialist Online specialist

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk van Bussel
Dirk
van Bussel

Online specialist Online specialist

d.vanbussel@vilans.nl

Bekijk profiel