Karlijn Kwint
Senior adviseur kennispleinen

Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen

Artikelen van Karlijn

Nieuwste gegevens in overzicht dementienetwerkenNieuws
Nieuwste gegevens in overzicht dementienetwerken
05 juni 2019

Dementie Netwerk Nederland heeft samen met ons afspraken gemaakt om het overzicht van gegevens van dementienetwerken actueel te houden. Bekijk de laatste stand van zaken op de overzichtskaart.

Kamerbrief van minister De Jonge voor nieuwe impuls aan kwaliteit
Kamerbrief van minister De Jonge voor nieuwe impuls aan kwaliteit
18 februari 2019

Met zijn kamerbrief ‘Beter weten: versterken professioneel handelen in de langdurige zorg’ geeft minister De Jonge een nieuwe impuls aan de kwaliteit van zorg.

Congres brengt praktijk en wetenschap bij elkaarNieuws
Congres brengt praktijk en wetenschap bij elkaar
05 februari 2019

Hoe krijg je de praktijk en de wetenschap dichter bij elkaar? Die vraag stond centraal tijdens het congres ‘Zoek het uit!’ op 31 januari in Nieuwegein.

Praktische en wetenschappelijke kennis met elkaar verbindenNieuws
Praktische en wetenschappelijke kennis met elkaar verbinden
01 november 2018

Het koppelen van academisch onderzoek aan de praktijk van de zorg, is de rode draad van de academische werkplaats ‘Leven met een verstandelijke beperking’.

Nieuwe mogelijkheden om kennis te delenNieuws
Nieuwe mogelijkheden om kennis te delen
29 oktober 2018

Kennis delen is zoveel meer dan klassikaal iets overbrengen aan een groep luisteraars. Dat bleek tijdens de workshopmiddag ‘Kennisdeling in zorgorganisaties’.

Bartiméus: van zorginstelling naar zorg- en expertiseorganisatieNieuws
Bartiméus: van zorginstelling naar zorg- en expertiseorganisatie
13 augustus 2018

In de academische werkplaats ‘Sociale relaties en gehechtheid’ van Bartiméus - Vrije Universiteit Amsterdam werken onderzoek en praktijk nauw met elkaar samen.

Hoe dichten we de kloof tussen wetenschap en praktijk?Nieuws
Hoe dichten we de kloof tussen wetenschap en praktijk?
05 juli 2018

Zorgmedewerkers hebben veel kennis die belangrijk is voor wetenschappelijk onderzoek. Hoe brengen we onderzoek en praktijk samen?

Financiering voor kennisinfrastructuur ouderenzorgNieuws
Financiering voor kennisinfrastructuur ouderenzorg
15 juni 2018

Goed nieuws voor de ouderenzorg: 6 academische netwerken krijgen structurele financiering van VWS. Hiermee krijgt de kennisinfrastructuur in de ouderenzorg de aandacht die ze verdient.

Bekijk meer artikelen

In team Kennispleinen met Karlijn

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel