Marit van der Meulen
Tekstschrijver

Marit
van der Meulen

Tekstschrijver

'Wat ik het allermooiste aan tekst vind? Dat het mensen in beweging brengt!'


Het is mijn passie om twee verschillende werelden bij elkaar te brengen, daar als tekstschrijver een schakel voor te zijn. Het samenbrengen van onderzoek en uitvoering in de langdurende zorg vind ik een mooie uitdaging. De ene wereld kan niet zonder de ander, maar ze spreken allebei een eigen taal. Ik draag graag bij aan het gebruik van de juiste woorden. Wanneer woorden raken, kunnen ze de sleutel tot verandering zijn. 

Ik ben oorspronkelijk geschoold als maatschappelijk werker en ben mijn carrière in de zorg gestart. Daarna heb ik een journalistieke opleiding gevolgd aan de Hogeschool Utrecht. Als freelance tekstschrijver, communicatiemedewerker en journalist heb ik voor veel organisaties met een maatschappelijke doelstelling gewerkt. Voor Vilans werkte ik bij RegioPlus als online redacteur. RegioPlus is het samenwerkingsverband van regionale werkgeversorganisaties in Zorg en Welzijn. 

Wapenfeiten 

  • Werkt niet alleen als tekstschrijver, maar ook als schrijfcoach en redacteur. 
  • Getraind om te denken als een journalist (handig bij persberichten).
  • Verzorgde de redactie van het artikel 12 technologische ontwikkelingen in de zorg. Het best gelezen artikel van vilans.nl in 2018 en 2019. 

In team Communicatie & Marketing met Marit

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel