Judith Oosterom
Adviseur Kennispleinen

Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen

'Als er iets te organiseren valt, ben je bij mij aan het juiste adres'

Organiseren zit in mijn bloed. Als ik dit kan doen met mensen die passie hebben voor hun vak en die de kwaliteit van leven van cliënten vergroten, ben ik blij. Je kunt hele mooie dingen bereiken als je kennis toegankelijk maakt voor deze mensen. En als ze trots zijn op hun eigen beroep wanneer zij kennis uitwisselen met andere professionals.

Kennispleinen

Door de bijeenkomsten die ik organiseer kom ik in contact met veel verschillende mensen. Stuk voor stuk professionals. Er is zoveel moois in de zorg en de zorgprofessionals hebben het beroep met volle overtuiging gekozen. Dit hoor ik uit alle verhalen in workshops en lezingen. Ik heb mijn doel bereikt als ik mensen kan ondersteunen met Kennispleinen waarop men elkaar inspireert voor nóg betere zorg.

Wapenfeiten van Judith Oosterom

  • Organiseert en coördineert grote congressen waar het veld actuele kennis kan halen en verspreiden
  • Ondersteunt projecten op het kennisplein Gehandicaptensector en het kennisplein Zorg voor Beter
  • Ondersteunde projecten als Zorg voor Beter, Landelijk Dementieprogramma en Verbeterprogramma Gehandicaptenzorg

In team Kennispleinen met Judith

Anne Vollebregt
Anne
Vollebregt

Online specialist Online specialist

a.vollebregt@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel