Judith Oosterom
Adviseur Kennispleinen

Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen

'Als er iets te organiseren valt, ben je bij mij aan het juiste adres'

Organiseren zit in mijn bloed. Als ik dit kan doen met mensen die passie hebben voor hun vak en die de kwaliteit van leven van cliënten vergroten, ben ik blij. Je kunt hele mooie dingen bereiken als je kennis toegankelijk maakt voor deze mensen. En als ze trots zijn op hun eigen beroep wanneer zij kennis uitwisselen met andere professionals.

Kennispleinen

Door de bijeenkomsten die ik organiseer kom ik in contact met veel verschillende mensen. Stuk voor stuk professionals. Er is zoveel moois in de zorg en de zorgprofessionals hebben het beroep met volle overtuiging gekozen. Dit hoor ik uit alle verhalen in workshops en lezingen. Ik heb mijn doel bereikt als ik mensen kan ondersteunen met Kennispleinen waarop men elkaar inspireert voor nóg betere zorg.

Wapenfeiten van Judith Oosterom

  • Organiseert en coördineert grote congressen waar het veld actuele kennis kan halen en verspreiden
  • Ondersteunt projecten op het kennisplein Gehandicaptensector en het kennisplein Zorg voor Beter
  • Ondersteunde projecten als Zorg voor Beter, Landelijk Dementieprogramma en Verbeterprogramma Gehandicaptenzorg

In team Kennisinfrastructuur met Judith

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior Adviseur Senior Adviseur

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Willy Calis
Willy
Calis

Senior adviseur Senior adviseur

w.calis@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk van Bussel
Dirk
van Bussel

Online specialist Online specialist

d.vanbussel@vilans.nl

Bekijk profiel

Siem Valk
Siem
Valk

Online marketeer Online marketeer

s.valk@vilans.nl

Bekijk profiel

Betsy Albers
Betsy
Albers

Teamleider Kennispleinen Teamleider Kennispleinen

b.albers@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen de Roo
Marleen
de Roo

Online specialist Online specialist

m.deroo@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Projectassistent kennis continu Projectassistent kennis continu

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel