Lotte Smit
Onderzoeker

Lotte
Smit

Onderzoeker

'Zorgprofessionals in staat stellen om hun werk goed uit te voeren, waardoor zij de best mogelijke zorg kunnen leveren'

De zorgsector is in Nederland ontzettend groot, divers en telt een veelheid aan professionals en disciplines. Deze professionals hebben allemaal één gezamenlijk doel: het aanbieden of faciliteren van goede zorg. Om dit gezamenlijke doel te behalen is het nodig dat zij in staat worden gesteld om hun werk goed uit te voeren. Zodat zij met passie hun vak kunnen uitoefenen en de cliënt de best mogelijke zorg kan krijgen. 

Als onderzoeker binnen het programma [Ont]Regel de Langdurige Zorg mag ik hieraan bijdragen. Samen met mijn collega’s proberen we regels te verduidelijken, te versimpelen en soms zelfs te schrappen. Zodat zorgprofessionals zo min mogelijk onnodige administratieve handelingen hoeven te doen zodat zij meer tijd voor de cliënt hebben.

Wapenfeiten

  • Opgeleid in zorgmanagement en organisatiewetenschappen.
  • Als onderzoeker betrokken bij het programma [Ont]Regel de Langdurige Zorg

In team Onderzoek en validatie met Lotte

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael
Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

y.reijmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke van Hamersveld
Mieke van Hamersveld

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Nathalie Stolwijk
Nathalie Stolwijk

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel